Aile dizisi 13. bölüm sezon finalinde Soykan ailesi büyük yıkıma sürükleniyor!

Merhabalar,

Ay Yapım’ın Show TV’de yayınlanan Aile dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor. Tatlıtuğ ve Sarıkaya’ya dizide Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ve usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Aile, heyecanlı 13. bölümüyle beyazperdeye damgasını vuracak. Hülya’nın kararının ardından Aslan’ı öldürmeyi planlayan İlyas’a büyük bir sürpriz vardır. İki taraf arasında çatışma çıkmadan hemen önce Elias, Aslan’a evlat edinme sırları ve ailenin kanlı geçmişi hakkında önemli ipuçları verir. Şimdi Aslan’ın aklında tek bir soru vardı. İlyas’ın dediği doğru mu?

Sevdiği adamın ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Devon, Aslan’a hamile olduğunu söyledi. Aslan haberi duyunca çok mutlu oldu ama Devin çocuğu doğurmamaya kararlıydı. Aslan, çocukları ile yeni bir hayata başlamanın mümkün olduğunu Devon’a kanıtlamaya çalışacaktır.

Kıymet’ten gelen bir telefon Hülya’yı harekete geçirdi. Bu sırada Aslan, evlat edinilen çocuğun kim olduğunu öğrenmek için planına başlar.

Aslan’ın evlatlık oğlunun kim olduğunu öğrendiğinde ortaya çıkan gerçek, Aslan ve Hülya’nın ilişkisini derinden sarsar. Öte yandan Ci Han da bu gerçeği öğrenmiştir. Devon’un kliniğine gitti. Klinikte yaşananlardan sonra Devin tedavi seanslarına son vermeye karar verdi.

Yağmur ve Eko’nun rica töreni için herkes bir araya geldiğinde tüm sırlar birer birer ortaya çıkar. Büyük bir tartışmanın sonunda Hülya, Aslan’a Devin ve Cihan’ın kendisiyle aylarca gizli görüşmeler yaptığını söyledi.

Aile dizisi 13. bölüm sezon finalinde Soykan ailesi büyük bir yıkımın içine sürükleniyor!  9

Şimdi karşı karşıya gelme sırası Aslan ve Cihan’dadır. O gece iki kardeşin yüzleşmesi büyük bir hesaplaşmaya dönüşür, kanlı aile sırları açığa çıkar, aile büyük bir yıkıma sürüklenecektir.

Herkes şu anda hayatlarının dramatik bir şekilde değişmek üzere olduğu bir dönüm noktasında.

“Aile” sezon finali 30 Mayıs Salı 20:00’de Show TV’de!

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın