Analistler ’50x Yapacak’ Dedikleri 4 Altcoin Açıkladılar!

Merhabalar,

Kripto tahlil platformu Altcoin Buzz, yakında patlayacak 1 doların altındaki altcoin’lerden kimilerini paylaştı. Listede yer alan altcoin’ler Çin coinleri olarak biliniyor. Analistlere nazaran bu mücevherler, bir sonraki kripto boğa koşusu sırasında muhtemelen 50x potansiyeline sahip.

İlk altcoin: SingularityNET (AGIX)

AGIX ile ilgili olarak analistler, projeyi bu kadar heyecan verici kılan çeşitli faktörlere dikkat çekiyor. Birinci olarak SingularityNET, yapay zeka (AI) ve kripto para ünitesinin kesiştiği noktada yer alan bir proje. İkinci olarak, platform açık kaynaklı, merkezi olmayan bir yapay genel zeka (AGI) ağı oluşturmayı hedefliyor. Buna ek olarak analistler, geliştiricilerin AI hizmetlerini geliştirmeleri ve bunlardan para kazanmaları için bir pazar yeri sağladığı gerçeğini de vurguluyor. Analistler, genişleyen bir ekosistem ve güçlü iştiraklerle AGIX’in değerli fiyat artışı potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

analistler 50x yapacak dedikleri 4 altcoin acikladilar 0 69Ft8wnqAGIX fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada CoinMarketCap, AGIX’in son 24 saatlik süreçlerde kayba uğrayan birçok kriptodan iri olduğunu gösteriyor. Yazı sırasında altcoin %7’den fazla bir fiyat düşüşünün akabinde yaklaşık 0,2602 dolar bedelinde. Bu durum AGIX’in haftalık performansını %15,65 kayıpla daha da kırmızıya itti.

İkinci sırada Polygon (MATIC) geliyor

Analistler, Polygon ağındaki günlük adres sayısının artmasına dikkat çekiyor. Bu yüzden, projenin kayda paha bir büyümeye şahit olması nedeniyle MATIC’ten duydukları heyecanı lisana getiriyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Polygon, Mastercard ile bir paydaşlık kurdu. Bu da kripto sanayisinde başkan bir oyuncu olarak pozisyonunu daha da sağlamlaştırdı. Projenin daima benimsenmesi ve olumlu gelişmeler MATIC’i AltcoinBuzz için cazip bir yatırım seçeneği haline getiriyor. Ayrıyeten, takım yakın gelecekte 1 dolarlık bir fiyat amacının makul göründüğünü ileri sürüyor. Bu ortada, birinci 10 kripto para ünitesinin neredeyse tamamı geçtiğimiz gün fiyatlarında düşüş yaşadı. MATIC de bundan bir istisna değildi.

analistler 50x yapacak dedikleri 4 altcoin acikladilar 1MATIC fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Yazı sırasında altcoin %7,07’lik bir fiyat düşüşü yaşadıktan sonra 0,8268 dolardan süreç görüyordu. Sonuç olarak, MATIC’in haftalık performansı da %8,91 kayıpla kırmızıdaydı. Bu ortada, kripto paranın 24 saatlik süreç hacmi %60’ın üzerinde bir artış gösterdi. Böylelikle hacim 355.075.837 dolara ulaştı.

The Graph (GRT) da altcoin listesine girdi

Altcoin Buzz, The Graph’in (GRT) bu kategorideki en yüksek piyasa bedeline sahip olduğu için büyük bilgi kripto projeleri ortasında öne çıktığını söylüyor. The Graph ayrıyeten kripto alanındaki kıymetli bir sorunu da çözüyor: Data sorgulama. Esnekliği ve geniş kullanılabilirliği ile analistler, GRT’nin uygun piyasa şartları göz önüne alındığında 1 dolar işaretine ulaşma potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor. Bu ortada GRT de son piyasa satışının kurbanı olan bir öteki kriptoydu. Bu durum, GRT’nin geçtiğimiz süreç gününde %5’in üzerinde bir fiyat düşüşü yaşamasının akabinde geldi.

analistler 50x yapacak dedikleri 4 altcoin acikladilar 2 J5VFhf4sGRT fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Sonuç olarak GRT, her iki piyasa başkanı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında zayıfladı. GRT, yazı sırasında BTC karşısında %1,66, ETH karşısında ise yaklaşık %2,80 bedel kaybetti.

Son altcoin projesi VeChain (VET)

Altcoin Buzz, VET’e bakarken projenin Blockchain ve lojistiğe odaklanarak gerçek dünyadaki sıkıntılara pratik tahliller sunduğunun altını çiziyor. Grup ayrıyeten VeChain’in envanter takibi ve tedarik zinciri idaresindeki uygulamasının tanınma ve kurumsal takviye kazandığına dikkat çekiyor. Çin’in kripto sanayisine artan iştirakiyle birlikte analistler, VET’in uzun vadeli paha teklifinin hayli umut verici olduğuna olan inancını koruyor. Buna karşın, VET son 24 saat içinde kayıp yaşayan bir öbür kripto oldu.

analistler 50x yapacak dedikleri 4 altcoin acikladilar 3 MJ4KqRYgVET fiyatı / Kaynak: CoinMarketCap

Yazı sırasında altcoin %5,22’lik bir fiyat düşüşü yaşadıktan sonra 0,01852 dolardan süreç görüyordu. Bu da VET’in haftalık performansını %10,93 kayıpla daha da kırmızıya itti.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın