Binance’den Trilyonlarca Bu 2 Altcoin Çekildi! Neler Oluyor?

Merhabalar,

Binance’de 2 altcoin hareketi kelam konusu oldu. Üstelik trilyonlarca adetten bahsediyoruz. Pekala bu durum ne tabir ediyor? Neler oluyor? Detaylara bakalım.  

Piyasadaki altcoin hareketleri

Bir balina yalnızca 11 saat evvel Binance’den 3,03 milyon dolara muadil 1,93 trilyon altcoin PEPE tokeni geri çekti. Bu beklenmedik hareket, kripto para topluluğu içinde spekülasyon ve entrikaları ateşledi. Yatırımcının güdüleri ve PEPE tokenlerinin geleceği hakkında soruları gündeme getirdi.

binanceden trilyonlarca bu 2 altcoin cekildi neler oluyor 0 A5hXRaO1

Bu devasa altcoin PEPE alımından evvel, balina yaklaşık 97.735 LINK token ve 9.883 BNB coin sattı. Üstelik yaklaşık 342 bin dolar ziyan etmişti. Fakat, yatırımcı bu konumları stratejik olarak değiştirerek PEPE tokenları biriktirmiş. Ayrıyeten portföyüne 227 ETH (424 bin dolar) eklemiş durumda. Bu ilgi alımlı davranış, durumu çevreleyen artan meraka katkıda bulunan kasıtlı bir yatırım stratejisine işaret etmekte.

Balina’nın uzun vadeli yatırım yaklaşımının analizi

Balinanın altcoin PEPE tokenlerini kıymetli ölçüde satın alması ve kendi kendine saklama kararı, potansiyel bir uzun vadeli yatırım stratejisine işaret etmekte. Token’ın düşük fiyatının sunduğu fırsatı kıymetlendiren yatırımcı, en alt düzeyde kıymetli bir ölçü biriktirmeyi hedeflemiş olmalı. Bu atılım, PEPE’nin gelecekteki performansına duyulan inancı ortaya koyuyor. Ayrıyeten piyasadaki dalgalanmalara dayanma isteğini yansıtmakta.

binanceden trilyonlarca bu 2 altcoin cekildi neler oluyor 1 MFOGsBlB

Altcoin PEPE tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştıktan sonra kıymetli bir fiyat düşüşü yaşadı. Lakin PEPE token son vakitlerde toparlanma belirtileri gösterdi. Taban düzeyinden %70’e kadar geri sıçradı. Balinanın devasa yatırımı ve PEPE tokenlerini kendi kendine saklaması, tokene olan inancı tazeliyor. Ayrıyeten öbür yatırımcıların da birebir şeyi yapmasını sağlayabilir.

Benzeri görülmemiş altcoin SHIB hareketleri

Dikkat alımlı bir gelişme olarak, Etherscan’dan alınan bilgiler, son bir saat içinde 8,8 milyar altcoin Shiba Inu (SHIB) tokeninin birden fazla cüzdan üzerinden transfer edildiğini ortaya koyuyor. Bu cüzdanlardan kimilerinin Binance ve Gate.io üzere önde gelen borsalara ilişkin olması dikkat cazip. Eş vakitli olarak, SHIB fiyatı %2’lik bir artış yaşadı. Şu anda Binance’te 0,00000740 dolardan süreç görüyor. Artık bu inanılmaz olayı ve sonuçlarını daha derinlemesine inceleyelim.

binanceden trilyonlarca bu 2 altcoin cekildi neler oluyor 2 OasJimqg

Kriptokoin.com olarak baktığımızda bu kayda kıymet saat boyunca, SHIB tokenlerini içeren beş süreç gerçekleşti. Her bir süreç en az 1,2 milyar SHIB ile azamî 2,4 milyar SHIB ortasında değişti. Bilhassa, bu tokenlerin bir kısmı önde gelen kripto para platformu Gate.io’da satıldı. Ayrıyeten anonim bir kripto cüzdanından toplam 2.499.592.500 SHIB transfer edildi. Ayrıyeten, 1.904.542.431 SHIB’yi Binance 16 adresinden bilinmeyen bir cüzdana taşıyan bir süreç tespit edildi. Etherscan’a nazaran, kalan milyarlarca SHIB tokenı anonim balinaların adresleri ortasında değiş tokuş edildi.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın