Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin Açıklandı! İşte Beklentiler

Merhabalar,

Bu hafta kripto para yatırımcıları için hangi altcoin yahut altcoinler öne çıkıyor? Beklentiler konusundaki düzeyler neler? Yazımızda bu soruların karşılığını vermeye çalıştık.

Altcoin BNB ne yapacak?

Altcoin BNB geçen haftalardaki düşüşten nasibini alan coinlerden. Lakin olumlu bir işaret, boğaların fiyatın 220 dolar takviyesini kırmasına müsaade vermemesi. Bu, daha düşük düzeylerdeki talepleri gösteriyor.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 0 WXyWPnEO

Yukarı istikamette birinci direnç 252,50 dolarlık %38,2 Fibonacci düzeltme düzeyi. Bu düzey ölçeklenirse, BNB/USDT kuru 20 günlük EMA’ya (261 dolar) ulaşacak. Ayılar bu düzeyde toparlanmayı durdurmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa, parite 220 dolara gerçek düşecek. Tersine, boğalar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarırsa, paritenin %61,8 Fibonacci geri çekilme düzeyi olan 272,50 dolara ulaşma ihtimali var. Bu, ayıların savunması için çok kıymetli bir düzey. Zira yol verirse parite 305 dolara yanlışsız yükselecek.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 1 Fip52VHi

4 saatlik grafik, hareketli ortalamaların bir yükseliş geçişini tamamladığını işaretliyor. Ayrıyeten RSI’ın olumlu bölgeye yükseldiğini gösteriyor. Bu, alıcıların geri dönüş yapmaya çalıştığına bir işaret. Boğaların güç kazanmak için 252,50 dolarlık bariyeri aşması gerekecek. Parite daha sonra 265 dolara kadar yükselecek. Aşağı tarafta, birinci takviye 20-EMA’da. Bu düzey aşağı kırılırsa, parite yükseliş trendi çizgisine kayacak. Bu düzeyin altında bir kırılma ve kapanış, boğaların pes ettiğini gösterecek. Parite daha sonra kritik takviyesi 220 dolardan tekrar test edecek.

Litecoin için ayılar üstün

Altcoin Litecoin 10 Haziran’da simetrik üçgen formasyonunun altına düşerek ayıların üstünlüğü ele geçirdiğini gösterdi. Satıcılar 14 Haziran’da fiyatı 75 dolardaki anlık dayanağın altına çekti. Lakin bu hareketin üzerine bir şey koyamadı.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 2 L7XWQf36

Son birkaç gündeki keskin toparlanma altcoin LTC/USDT kurunu 75 doların üzerine çıkardı. Bu, daha düşük düzeylerde güçlü bir alım olduğunu gösteriyor. Boğalar bundan sonra fiyatı 20 günlük EMA’ya (82 dolara) çıkarmaya çalışacak. Bu da göz önünde bulundurulması gereken değerli bir düzey. Alıcılar bu pürüzü aşarsa, parite 50 günlük SMA’ya (86 dolara) yükselebilir. Bu varsayımın tersine, fiyat mevcut düzeyden yahut 20 günlük EMA’dan aşağı döner ve 70 doların altına inerse, düşüş trendinin başladığına işaret edecek. Birinci durak muhtemelen 65 dolar ve akabinde 60 dolar olacak.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 3 TpMgibQS

Güçlü toparlanma, fiyatı 4 saatlik grafikte 20-EMA’nın üzerine çıkardı. Bu durum satış baskısının azaldığını gösteriyor. Hareketli ortalamalar bir yükseliş geçişini tamamlamanın eşiğinde. RSI müspet bölgeye sıçradı. Bu da alıcıların geri dönüş teşebbüsünde bulunduğunu gösteriyor. Küçük bir direnç 80 dolar düzeyinde. Lakin boğalar bu pürüzü aşarsa parite 85 dolara ve sonrasında 90 dolara kadar gelecek. Ayılar üst hareketi önlemek istiyorsa, fiyatı süratle 75 doların altına çekmeleri gerekecek.

Altcoin OKB düzeltmenin başlangıcında

Altcoin OKB (OKB) 10 Haziran’da simetrik üçgen formasyonunun altına inerek daha derin bir düzeltmenin başlangıcına işaret etti. Boğalar için küçük bir olumlu nokta, 30,50 dolardaki takviyesi muvaffakiyetle savunmaları ve daha düşük düzeylerde talep olduğunu göstermeleri.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 4 sZbO59zT

Fiyat, dikkat edilmesi gereken değerli bir düzey olan 20 günlük EMA’ya (42,73 dolara) ulaştı. Fiyatın mevcut düzeyden aşağı dönmesi, hassaslığın olumsuz kaldığını ve traderların rallilerde satış yaptığını gösterecek. Bu da 38,50 dolar takviyesi için önemli bir tehdit oluşturabilir. Bu düzeyin düşmesi halinde altcoin OKB/USDT kuru 35 dolara ve nihayetinde 30 dolara kadar gerileyebilir. Tersine, alıcılar fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarırsa, ayıların denetimlerini kaybediyor olabileceğini gösterecek. Parite daha sonra güçlü bir direnç olarak hareket etmesi beklenen olan dayanak çizgisine yükselecek. Alıcıların üstünlüğü ele geçirmek için fiyatı 48 doların üzerine çekmesi gerekecek.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 5 mPiryyt7

Parite 38,50 dolardan güçlü bir formda sıçradı. Lakin 42,39 dolar civarında dirençle karşı karşıya. Alıcıların lehine küçük bir olumluluk, hareketli ortalamaların yükseliş geçişini tamamlamış olması ve RSI’ın müspet bölgede olmasıdır. Alıcılar fiyatı 42,39 doların üzerine çıkarırsa, parite ivme kazanabilir. Bu durumda fiyat ayıların tekrar güçlü bir savunma yapması bekledikleri 46 dolara gelecek. Başka bir mümkünlük ise fiyatın düşmesi ve 20-EMA’nın altına gerilemesi. Bu, bir müddet için 38,50 dolar ile 42,39 dolar ortasında muhtemel bir aralığa bağlı hareketi işaret ediyor.

Altcoin Quant güç kazanıyor

Altcoin Quant 16 Haziran’da 95 dolar düzeyinden güçlü bir halde hareket etti. Ayrıyeten dayanakta agresif alımlara işaret etti.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 6 d855sNO3

Ancak ayılar şimdi pes etmedi. Düşüş trendi çizgisini şiddetle savunuyorlar. Satıcılar fiyatı 95 doların altına çekmeye çalışıyor. Ayrıyeten boğalar altcoin QNT/USDT kurunu bunun üzerinde tutmaya çalışacak. Fiyat bir kere daha 95 dolardan üst dönerse, düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir ralli mümkünlüğü artacak. Bu gerçekleşirse, parite fiyatı 135 dolara fırlatabilecek güçlü bir toparlanma başlatacak. Bu olumlu görüş, fiyatın düşmeye devam etmesi ve 95 doların altına inmesi halinde yakın vadede geçersiz olacak. Parite daha sonra 87 dolara ve akabinde 80 dolara düşebilir.

bu hafta izlenecek 4 altcoin aciklandi iste beklentiler 7 8mp9Pb2v

4 saatlik grafik, paritenin çıkarlarının büyük bir kısmını süratle geri verdiğini ve ayıların daha yüksek düzeylerde faal olduğunu gösteriyor. Fiyatı %61,8 Fibonacci geri çekilme düzeyi olan 103,90 doların altına çektiler. Bu durum olumsuz bir işaret. Alıcıların, düşme trendi çizgisinde öbür bir atılım yapmak istiyorlarsa fiyatı süratli bir halde hareketli ortalamaların üzerine fiyatı çekmesi gerekiyor. Alternatif olarak, fiyat 50-SMA’nın altında kalırsa, 95 dolara düşme mümkünlüğü artar.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın