Defne Samyeli, Çağrı Telkıvıran ile aşkını ilan etti

Merhabalar,

2019 yılında Cem Yılmaz ile alakasını noktalayan Defne Samyeli, geçtiğimiz haftalara müzisyen Davet Telkıvıran ile görüntülenmiş lakin aşk savını yalanlamıştı. Bir müddettir göz önünde görünmeyen çift, dün aşklarını ilan etti.

İLK POZ GELDİ

Uzun müddettir yalnız olan Samyeli, gönlünü kendinden yaşça küçük bir çok ünlü sanatkarın beste, kelam ve aranjörlüğünü üstlenen Davet Telkıvıran’a kaptırdı. Dün bir düğüne katılan oyuncu ve müzikçi Samyeli ile Telkıvıran, Instagram hesaplarından romantik bir karelerini paylaşarak rastgele bir not düşmedi. İkilinin paylaşımını gören hayranları ise “Aşklarını ilan ettiler” yorumunu yaptı.

defne samyeli cagri telkiviran ile askini ilan etti 0 365af5G6

AŞK TEZİNİ YALANLAMIŞTI

Defne Samyeli ve Davet Telkıvıran, mart ayında bir yerden birlikte çıkarak tıpkı araçla uzaklaşmıştı. Basın mensuplarının “Aşk mı yaşıyorsunuz?” sorularını karşılıksız bırakan Defne Samyeli, günler sonra yaptığı açıklamada aşk tezini yalanlayarak “Çağrı benim arkadaşım. Stüdyoda iş yapıyoruz. Güya çok gizemli bir şey varmış, yakalanıyormuşuz üzere lanse edilmesinden rahatsızlık duyuyorum. Zira bu türlü bir şey aslında yok. Saklanılan bir durum da yok. Birlikte müzik yapıyoruz” demişti.

Çağrı Telkıvıran daha evvel Aslı Bekiroğlu ve Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşamıştı.

defne samyeli cagri telkiviran ile askini ilan etti 1 aYbg5wHT

defne samyeli cagri telkiviran ile askini ilan etti 2 JrIEwhfJ

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın