Dikkat: Ünlü Kripto Şirketi, Bu Altcoin’leri Toplamaya Başladı!

Merhabalar,

Lookonchain’in yeni bir raporu, ünlü kripto şirketi Jump Trading‘in hafta boyunca hangi altcoin’leri topladığını aydınlattı. Buna nazaran şirket, MASK ve LDO dahil 4 altcoin’de her biri 1 milyon adeti aşkın satın alımlar gerçekleştirdi.

Jump Trading, ralli haftası boyunca bu altcoin’leri biriktirdi

Blockchain tahlil firması Lookonchain, bugün erken saatlerde Jump Trading’in geçen hafta Mask Network (MASK), Lido DAO (LDO), LeverFi (LEVER) ve Perpetual Protocol (PERP) biriktirdiğini tweetledi. Gönderiye nazaran Jump Trading, son 7 gün boyunca her kriptoda 1 milyondan fazla token satın aldı.

Lookonchain, Jump Trading’in şu anda yaklaşık 6,15 milyon dolar kıymetinde altcoin tuttuğunu iddia ediyor. Bunların 1,59 milyonu MASK’a ilişkin. Şirket ayrıyeten, 2,11 milyon dolar kıymetinde 1,09 milyon LDO’ya sahip. Buna ek olarak, 686.000 dolar pahasında 509 milyon LEVER tutuyor. Son olarak yaklaşık 545.000 dolar bedelinde 1.07 milyon PERP konumu mevcut.

https://twitter.com/lookonchain/status/1672458849314537473

Lookonchain’in birikim yaptığı hafta boyunca, kripto piyasasının toplam pahası %15 artış gösterdi. Sonuç olarak, 1,15 trilyon dolar eşiğini bir defa daha geride bıraktı. Ayrıyeten MASK, LDO, LEVER ve PERP’nin tümü hafta boyunca yüksek yararlar yazdırdı. Bu ivme hafta sonu da sürat kesmeden devam ediyor.

Jump Trading’in varsayımları isabetli çıktı

MASK, geçtiğimiz gün %2 kıymet kazandıktan sonra 3,81 dolardan süreç görüyor. Bu ortada LDO’nun fiyatı, hafif bir artışın akabinde şu anda 1.90 dolardan süreç görüyor. LEVER bu devirde %5’in üzerinde yarar elde etmeyi başardı. Sonuç olarak yazım sırasında 0.00134514 dolardan el değiştiriyor. Son olarak, PERP de son 24 saatte %5’lik bir artış kaydetti. Fiyatı şu anda 0.497941 dolar bölgesinde süreç görüyor.

dikkat unlu kripto sirketi bu altcoinleri toplamaya basladi 0 9hUhAOnq

Bitcoin ne durumda? Bir fiyat düzeltmesi mümkün mı?

Bitcoin, fiyatı son yedi gün içinde %15’den fazla artarak 31.000 dolara kadar tırmandı. Glassnode’dan bir tweet, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat düzeyinin üzerindeki son çıkışının, borsalara gönderilen kârda bir artışa ilham vererek 62.8 milyon dolarlık karlı bir giriş kaydettiğini belirtti. Fakat, son 24 saat içinde fiyatındaki marjinal artıştan da anlaşılacağı üzere, BTC’nin kazanımları durdu.

Glassnode, öbür bir tweet’inde dikkat cazibeli bir gelişmeye işaret ediyor. Tweet’e nazaran, Bitcoin fiyat hareketindeki son artışın akabinde, piyasa iştirakçileri değersiz olmayan 537 milyon dolarlık bir kâr elde etti ve bu geçen yılki en büyük ikinci kâr elde etme olayı oldu. Grafikten de anlaşılacağı üzere, en son bu türlü bir olay gerçekleştiğinde, bunu BTC’nin fiyatında bir düşüş izledi.

dikkat unlu kripto sirketi bu altcoinleri toplamaya basladi 1 ZwKp9ebs

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, son BTC rallisinde ETF haberleri tesirli oldu. SEC bugün Volatility Shares kaldıraçlı BTC ETF başvurusunu onayladı.


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın