Ezgi Sütçü Ercan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Merhabalar,

TRT Spor ekranlarında sunucu Ezgi Sütçü Ercan Hakkında meraklı olanlar sunucu Ezgi Sütçü Ercan kimdir, Ezgi Sütçü Ercan kaç yaşında, Ezgi Sütçü Ercan’ın hayatı, biyografisi, Ezgi Sütçü Ercan nerelidir, Ezgi Sütçü Ercan evli mi, kiminle evli? Gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz: İşte Ezgi Sütçü Ercan ile ilgili detaylar.

Ezgi Sütçü Ercan kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

Sunucu Ezgi Sütçü Ercan 1 Eylül 1987 doğumludur. Ezgi Sütçü Ercan’ın doğum yeri başkent Ankara’dır. Tüm eğitim hayatını burada tamamladı.

Ezgi Sütçü Ercan, Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır. Ezgi Sütçü Ercan’ın babası Türk Diş Hekimleri Derneği Başkan Yardımcısı Serdar Sütçü’dür.

Ezgi Sütçü Ercan kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

Ezgi Sütçü Ercan Kariyer

Sunucu üniversiteyi bitirdikten sonra TRT’nin düzenlediği sınava girdi ve sınavı kazandı. Sınavın ardından bir süre TRT Haber televizyonunda görev yapmaya başlayan isim ekrana ilk olarak kültür programlarıyla geldi. Gündüzleri TRT Haber televizyonunda sunduğu programlarla tanınan ünlü isim, bir süre sonra çalıştığı kuruluş olan TRT Haber’den ayrıldı.

Ünlü sunucu bir süre sunuculuğunu yaptığı Parla programının ardından TRT Spor ekranlarına geçerek burada Spor Stüdyo adlı programı sunmaya başladı. Bu programda çeşitli kişileri ağırlayan sunucu, spor programı sunucuları arasında popüler bir isimdir.

Ezgi Sütçü Ercan Evli mi, Kiminle Evli?

Ezgi Sütçü Ercan kiminle evli? sorusu çok soruluyor. Ezgi Sütçü Ercan evli ve eşinin adı Ozan Ercan’dır. Çiftin nikah törenine çok sayıda ünlü isim katıldı. Lena adında bir kızı var.

Renkli bir kişiliğe sahip olan sunucu, sosyal medyayı etkin kullanan ünlülerden biri. Hem instagram hem de twitter hesaplarını kullanan sunucu gündem takip eden paylaşımlar yapmaktadır.

Ezgi Sütçü Ercan aslen nerelidir?

Ezgi Sütçü Ercan aslen nerelidir? Ezgi Sütçü Ercan, baba tarafından Eskişehirlidir.

Ezgi Sütçü Ercan Burcu Nedir?

Ezgi Sütçü Ercan Başak burcudur.

Ezgi Sütçü Ercan ile ilgili hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://csahaber.com Sayfamızda merak ettiğiniz diğer kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın