Hedge Fon Yöneticileri, Bu 2 Kripto Parada Fırsat Görüyor!

Merhabalar,

Kripto paralar konusunda fırsat bekleyen hedge fon yöneticilerinin görüşleri dikkat çekiyor. Bu çerçevede hangi kripto para ünitelerine yöneldikleri konusu da netlik kazanmış oluyor. Ayrıyeten yatırımcılar için de bir istikamet arayışına karşılık niteliğinde oluyor. Artık Laser Digital isimli bir şirket tarafından anket yapıldı. Detaylarına bir bakalım.

2 kripto para için fırsat

Şirket tarafından yapılan anket değişik sonuçları ile dikkat çekiyor. Anket sonuçlarına nazaran kripto paralar hedge fonların değerli bir yatırım aracı pozisyonunda. Anket 21 ülkede bulunan profesyonel yatırımcılara uygulandı. Ayrıyeten iştirakçiler ortasında varlık fonu yöneticileri ile hedge fon yöneticileri de yer alıyor. Anket sonucuna nazaran kripto paralar klasik yatırım araçlarıyla entegre olmalı. Yöneticiler ileride bunun kesinlikle olacağı fikrinde. Fon yöneticileri buna sebep olarak da ulusal para ünitelerinin bedel kaybı ile enflasyonla çabayı görüyor.

hedge fon yoneticileri bu 2 kripto parada firsat goruyor 0 PL7ngvZO

Yöneticiler ayrıyeten kripto para üniteleri içerisinde Bitcoin ve Ethereum’a özel bir yer veriyorlar. Buna nazaran yöneticiler bir yıl içerisinde gerek Bitcoin gerekse de Ethereum için müspet gelişmelerin olacağını belirtiyorlar. Ayrıyeten yöneticilerin yüzde 82’lik üzere büyük bir kısmı dijital varlıklara yatırım yapmak isteklerini belirtiyorlar.

Bitcoin ve Ethereum vurgusu

Yöneticiler ayrıyeten Bitcoin ve Ethereum için uzun vadeli yatırım aracı değerlendirmesi yapıyorlar. Buna nazaran hem Bitcoin hem de Ethereum’da değerli çıkar imkanları var. Öbür taraftan her iki varlık da yüksek seviyede spekülatif yatırım araçları olarak dikkat çekiyor. Kripto para alanına itimat konusunda da yöneticiler de optimistlik hakim. Yüzde 88 üzere bir kısım kimi kripto para üniteleri için yeterli birer yatırım aracı nitelendirmesi yapıyor. Yüzde 12’lik bir kısım ise Bitcoin ve Ethereum haricindeki kripto para ünitelerine geçmenin gereksiz olduğunu söz ediyor. 

hedge fon yoneticileri bu 2 kripto parada firsat goruyor 1 k5iwzjmV

Kriptokoin.com olarak baktığımızda yöneticilerin bu vurgusu epey değerli. Çünkü kripto paralara bakışı simgeliyor. Ayrıyeten global ölçekte regülasyon meselesinin olduğu da unutulmamalı. Bu çerçevedeki adımlar değerli. Çünkü yasal düzenlemeler sonucunda kripto para alanına tam bir netlik sunulur ise bu durum alan için son derece kıymetli olacak. Öteki taraftan kripto para ünitelerinin paha kazanması için de regülasyon konusu değerli. Daha ortada yasal netlik yok iken beşerler bu alan yöneldiler. Yasal netlik olduğunda nasıl bir atağın olacağını da hesaba katmak gerekiyor. Buna nazaran geleceğin değerli bir enstrümanı olarak dijital varlıklar her vakit dikkat çekmeye devam edecek üzere duruyor.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın