MASTERCHEF KİM KAZANDI? MasterChef All Star 9. yarışmacı kim oldu? Duygu, Eray Sedat ana kadroya kim seçildi?

Merhabalar,

masterchef kim kazandi masterchef all star 9 yarismaci kim oldu duygu eray sedat sBC6ItDk

MasterChef’te bu hafta Danilo ve Mehmet Şef’in yanında konuk heyet üyesi Ömür Akkor oldu. Kıyasıya rekabetin yaşandığı Cuma gününde tabakların kıymetlendirme etabının akabinde MasterChef All Star takımında yoluna devam edecek isim muhakkak olacak. MasterChef’in dün yayınlanan kısmında final etabında Esra, Ayyüce, Esra ve Berker 8. yarışmacı olabilmek için gayret etmiş ve yüzü gülen isim Esra olmuştu. Bugün TV8 ekranlarından yayınlanan kısmın birinci etabında en kusursuz tabağı çıkaran His, Celal, Sedat ve Eray finale kaldı. Finalde şefler, 2020 yarışmacılarından Kore Salçası ve Patlıcan ile tabak hazırlamalarını istedi. Yarışmacılar verilen vakit içerisinde tabaklarını hazırlarken şeflere sunum basamağına geçti. Pekala MasterChef’te 9. yarışmacı kim oldu, hangi isim kazandı? İşte, 23 Haziran günü yayınlanan kısmın detayları…

masterchef kim kazandi masterchef all star 9 yarismaci kim oldu duygu eray sedat

MASTERCHEF’TE FİNALE KALAN 4 İSİM MUHAKKAK OLDU

MasterChef 2020 döneminde yarışan yarışmacılar All Star’da ana takımda çaba edebilmek için tüm hünerlerini sergiliyor. En kusursuz tabaklarını çıkarmaya çalışan yarışmacılardan bugün ana takım için finale kalan isimler aşikâr oldu.

Danilo Şef, Mehmet Şef ve Ömür Akkor’un değerlendirmeleri sonrasında ana takıma girebilmek için final çeşidine kalan isimler His, Celal, Sedat ve Eray oldu.

MasterChef’in en argümanlı isimlerinin yer aldığı 4’lü yaratıcılık etabında patlıcan ve kore salçası ile tabaklarını hazırladı.

masterchef kim kazandi masterchef all star 9 yarismaci kim oldu duygu eray sedat

MASTERCHEF ALL STAR 9. YARIŞMACI KİM OLDU?

Kendilerine verilen müddet içerisinde tabaklarını hazırlayan ve şeflere sunan yarışmacıların akabinde şefler değerlendirmelerine başladı.

Henüz MasterChef All Star ana takıma katılan isim muhakkak olmadı. 4 isimden ana takım hayaline birinci veda eden isim Celal oldu.

Dün yayınlanan yeni kısımda MasterChef All Star’da ana takıma katılan isim Esra olmuştu. Şeflerin değerlendirmeleri sona erdikten sonra 9. yarışmacı açıklanacak ve haberimize eklenecektir.

masterchef kim kazandi masterchef all star 9 yarismaci kim oldu duygu eray sedat

MASTERCHEF ALL STAR ANA TAKIMA GİREN İSİMLER

ESRA
SUNA
GÜZİDE
EDA
BATUHAN
RIFAT
SEFA
TANYA

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın