Saçına dolar taktırıp Dubai’de gezen Dilan Polat’a tepki yağıyor: Görgüsüz

Merhabalar,

Eşinin güllerle yaptığı sürprizlerle sık sık isminden kelam ettiren hoşluk merkezi sahibi ve fenomen Dilan Polat, bir şube açmak için Dubai’ye gitti. Harcamaları ve abartılı şekliyle gündemden düşmeye Polat, bu sefer de saçına dolar taktırdığı bir saç modeli yaparak yansıların maksadı oldu.

SAÇINA DOLAR TAKTIRIP GEZDİ

Günlerdir 5,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Dubai’de çektirdiği kareleri ve görüntüleri yayınlayan Dilan Polat, son atılımıyla reaksiyon çekti. Daha evvel harcamalarıyla konuşulan Polat, bu sefer dikkat çekmek için saçlarını topuz yaptırıp etrafını 100 dolarla kaplattı. O anları Instagram hesabından yayınlayan ünlü isim “Aşkım anlamıyor musun başımı kaşıyacak vaktim yok” notunu yazdı.

sacina dolar taktirip dubaide gezen dilan polata tepki yagiyor gorgusuz 0 k2fPXmZ9

TAKİPÇİLERİNİ KIZDIRDI

Polat’ın görüntüsü kısa müddette takipçilerinin reaksiyonunu çekerek gündem oldu. Ünlü ismin görgüsüz olduğunu belirten birçok kullanıcı “Türkiye’de bu kadar yoksul varken bunları paylaşmak ne kadar yanlışsız?” ve “Keşke parayla kaliteyi de satın alabilseniz” yorumunu yaptı.

Gelen tenkitlere karşılık veren Dilan Polat, “Keşke bu yorumları yazanlar benim kalbim üzere kalbe sahip olsa da hiç gereksinim sahibi insan kalmaz” dedi.

İşte Dilan Polat için yapılan birtakım yorumlar…

sacina dolar taktirip dubaide gezen dilan polata tepki yagiyor gorgusuz 1 R26z7kkI

sacina dolar taktirip dubaide gezen dilan polata tepki yagiyor gorgusuz 2 XhcI3wnT

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın