Sıcak Gelişme: Shiba Inu Platformu Engellendi!

Merhabalar,

Shiba Inu (SHIB)’nun token yakma etkinliklerini paylaşan Shiburn platformu, bu sabah erken saatlerde Twitter hesabının askıya alındığını bildirdi. Elon Musk’a, Twitter geliştiricilerine ve yeni Twitter CEO’suna bildiri gönderdi…

Shiba Inu platformuna kural ihlali gerekçesiyle engel

Shiburn, bu sabah erken saatlerde Twitter hesabının kısa müddetliğine askıya alındığını bildirdi. Shiba Inu platformu, Twitter’ın bu bahiste yanlışlık yaptığını söylüyor ve yöneticilerine sesleniyor…

“Bunun katiyen bir yanılgı olduğuna inanıyoruz”

Resmi açıklamaya nazaran, “Twitter uygulamamız birkaç saat evvel askıya alındı. Bunun katiyetle bir yanılgı olduğuna inanıyoruz. Geliştirici Portalındaki bir bildiri, uygulamamızın Twitter Kurallarını ve siyasetlerini ihlal ettiğini belirtiyor. Ayrıyeten, bize daha fazla detay içeren bir e-posta gönderildiğini, lakin bu e-postayı hiç almadığımızı belirtti. Ayrıyeten, rastgele bir form gelmediği için dayanak bileti gönderirken zorluklarla karşılaşıyoruz.”

https://twitter.com/shibburn/status/1672480959042662400

Shiburn, twite Elon Musk ve yeni Twitter CEO’su Linda Yaccarino’yu da etiketledi. Son olarak Twitter ve geliştiricilerine sorunun çözüşmesi için davet yaptı:

Uygulamamız son iki yıldır Twitter’da rastgele bir sorun yahut platform kurallarını ihlal etmeden faal durumda. Her vakit Twitter’ın yönergelerine uymaya ve olumlu bir varlığı sürdürmeye çabaladık. Bu bahsin tahlili için yardımlarınızı rica ederiz. Teşekkür ederim.

Shiba’nın toplumsal hacmi yeni tepeye ulaştı

Lunar Crush kısa mühlet evvel Shiba Inu’yu değerli toplumsal medya etkileşimleri oluşturan en büyük kripto para ünitelerinden biri olarak vurguladı. Lunar tarafından 22 Haziran’da yapılan bir gönderide Shiba Inu, Ethereum ve Bitcoin üzere ünlü projelerle safları paylaşarak iştirak açısından altıncı sırayı aldı.

Bununla birlikte, Santiment’in toplumsal hacim metriği, Shiba Inu’nun toplumsal hacminde son birkaç hafta içinde bir düşüşe işaret eden zıt bir eğilim ortaya koydu. Bu yazı itibariyle, toplumsal hacim 8 Haziran civarında gözlemlenen 889’luk doruktan değerli bir düşüşle 27’de bulunuyordu.

sicak gelisme shiba inu platformu engellendi 0 NVrUuH7A

Shiba Inu’nun sesi toplumsal medyayla birlikte artıyor

Shiba Inu’nun yükselme eğilimi, toplumsal münasebetlerdeki sıralamasıyla sonlu değildir. Santiment’teki SHIB hacmi incelendiğinde, son günlerde kayda kıymet bir artış olduğu ortaya çıktı. Bu devirden evvel, SHIB tipik olarak yaklaşık 100 milyonluk bir ortalama hacme sahipti.

Ancak Haziran, ticaret faaliyetlerinde birkaç ani artışa şahit oldu. Bu yazı itibariyle, hacim metriği 250 milyonu aşan kıymetli bir artış gösterdi. Bu artan SHIB hacmi, artan ilgiyi gösterdi ve bu da artan süreçlere yol açtı.

sicak gelisme shiba inu platformu engellendi 1 gaFrdqwn

Fiyat açısından, SHIB son dokuz gün boyunca daima bir üst taraflı trend ortaya çıkardı. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, şu anda %1 civarında yatay hareket ediyor.


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın