Sunucu Nursel Ergin, 6 yıllık eşinden boşandığını dans videosuyla açıkladı

Merhabalar,

Yıllar evvel yayınlanan “Var Mısın Yok Musun?” yarışıyla ünlenen ve sonrasında sunuculuk yapmaya başlayan Nursel Ergin, uzun müddettir Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışının sunuculuğunu yapıyor. Vakit zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ergin, bu sefer de özel hayatıyla gündeme geldi.

DANS ETTİKLERİ ANLARI PAYLAŞTI

Sosyal medyada yer alan savların akabinde Nursel Ergin uzun bir yazı kaleme aldı ve bir periyot televizyon programının yapımcılığını da üstlenen iş insanı Murat Akyer’den boşandığını açıkladı. Ünlü sunucu eski eşiyle dans ettiği anları yayınlayarak uzun bir açıklama yaptı.

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 0 saJP1mcc

“MERHAMET, EMPATİ, NEZAKET”

Ünlü sunucu boşanma haberini toplumsal medya hesabından duyurdu. Ergin, paylaşımında şunları tabir etti: “İnsanı makyajdan, kıymetli kıyafetlerden daha çok güzelleştiren birkaç şey söyleyeceğim; Merhamet, empati, nezaket…? Ben de yalnızca bunlara sahip özel ruhların anlayacağını düşünüp süreci paylaşmak istiyorum. (Diğer makus ruhlar siz tepişin, sizin için fazla derin ve uzun bir yazı, kendiniz çalın kendiniz söyleyin yormayın kendinizi). Kısacık hayatımızın 6 yılında, en hoş müzikleri birlikte dinledik, söyledik dans ettik, birçok ülkenin yağmurun da birlikte ıslandık, güldük ,ağladık, lokmamızı bölüştük, hayatı paylaştık yüzümüzdeki çizgilere saçımızda beyazlara şahit olduk, çok sevdik, paha verdik aşkı tattık.

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 1 5bHXmQzn

40 yaşımın avantajını yaşıyorum ve tahminen de birinci sefer kim ne der diye takmıyorum. Başında da olduğu üzere söylenen yapılan her şeyi yalnızca izliyorum, Evet, hakikaten insan kalbinin ekmeğini yiyor. Cihan ve rabbim bana karşı her vakit cömert davranıyor. Ben kendimi ruhumu biliyorum kalbim attığı sürece kimseyi kırmam üzmem. Tek bir maksadım var bana verilen bu hayatı onurlandırmak. mutluluğun peşini asla bırakmamak.

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 2 gUq7S1d1

Olan hoştur. Maalesef sizin sevineceğiniz üzere konuştuğunuz üzere olaylar yaşanmadı. Ne Murat, ne ben birbirimizi üzmedik. Ülkede daha değerli sorunlar varken bence murat ve Nursel’i bu kadar başa takmayın. Biz güzeliz memnunuz hayat devam ediyor… Sahiden anlayabilene kısa bir Ahmet Altan yazısı paylaşıp müsaadenizi isteyip süreci kendi içimizde yaşayalım? Bazen, sevdiğiniz insan kendi içine girip gözden kaybolur. Kapısız bir katedralin önünde duran biçare bir dindar üzere, içeri girenin tekrar dışarı çıkacağı bir geçit bulabilmek için sevdiğiniz insanın etrafında dolaşmaya başlarsınız.

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 3 XCFhebKf

Durumunuz müthiştir. Bazen o da kaybolduğu yerden çıkmak istiyor, tekrar eski günlere dönmeyi arzuluyordu lakin kapılar dışarıda kalan kadar içeri giren için de açılması imkansız bir hale geliyordu. Ve vahim gerçek sislerin ortasından beliriyordu… Hasar ne kadar çoksa, tamir o kadar uzun sürecekti. Bizim de hasarımız çok büyüktü ve kendi içimizde kaybolduk. Bazen, sevdiğiniz insan kendi içine girip gözden kaybolur. Üzülerek bildiriyorum ki biz @muratakyer le boşandık… Bu da geçer ya hu…”

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 4 PN8sFw3Q

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 5 fm7UHGFO

sunucu nursel ergin 6 yillik esinden bosandigini dans videosuyla acikladi 6 KVGWEJOU

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın