Uzmanlar, BTC Değil! Bu 4 Altcoin İçin Boğa Görünümlü

Merhabalar,

Kripto para dünyasında çok farklı vakit dilimleri içindeyiz. Bütün baskılara karşın Bitcoin ve altcoin piyasası büyüyor. Öteki taraftan uzmanlar birtakım kripto paralar için boğaya işaret ediyor. Bakalım onlar hangileri.

İlk altcoin Shiba Inu

Shiba Inu token yakımındaki son artış, altcoin SHIB piyasası üzerinde değerli bir tesire sahip oldu. Tanınan göğüs coin için süratle yükselen bir yakım oranına ve üst taraflı bir yörüngeye yol açtı. SHIB Ordusu olarak bilinen Shiba Inu topluluğu, SHIB piyasasının dinamiklerini büyük ölçüde etkileyen token yakma uğraşlarını daima olarak üstlenmiştir. Token arzını azaltarak ve tokenları kullanılamaz bir adrese gönderme süreci yoluyla kıtlığı artırıyorlar. Ayrıyeten topluluğun adanmışlığı göğüs coin’in fiyatını yükseltmeye yardımcı oldu.

uzmanlar btc degil bu 4 altcoin icin boga gorunumlu 0

etherscan.io tarafından bildirildiği üzere, son yakma dalgasına katkıda bulunan kayda kıymet bir süreç oldu. Yaklaşık 252,8 milyon SHIB tokeninin meyyit bir cüzdana gönderilmesinden sorumlu olan “0xcf6” adresi bu. Tek bir günde, topluluk eforu beş süreçle 341 milyon SHIB tokeninin yok edilmesiyle sonuçlandı. Sirkülasyondaki altcoin SHIB tokenlarındaki bu kıymetli azalmanın bir sonucu olacak. Buna nazaran uzun vadeli token kıymetini olumlu istikamette etkileyecek. Bu da altcoin için boğaya işaret.

uzmanlar btc degil bu 4 altcoin icin boga gorunumlu 1 PUWbNXY9

Altcoin SHIB token, son günlerde birden fazla direnç düzeyini aşarak kıymetli bir fiyat artışı yaşadı. Şu anda 0,00000791 dolardan süreç görüyor. Geçtiğimiz hafta içinde %19,6’lık bir paha artışı yaşadı. Piyasa kıymeti 4,6 milyar dolar olan SHIB, en büyük kripto paralar ortasında 16. sırada yer alıyor.

Altcoin SHIB’nin günlük süreç hacmi son yedi günde değerli bir artış gösterdi. 24 saat içinde 98 milyon dolardan 300 milyon dolara kadar yükseldi. Bu artış, önde gelen kripto para ünitesi Bitcoin’in yükseliş eğilimiyle beslenen kripto para piyasasındaki genel yükseliş hissiyatına bağlanabilir.

Cardano fiyatında artış

Altcoin ADA’nın son periyottaki yükselişi, Mart 2023’te görülen iyimserliği anımsatıyor. Buna nazaran kripto para piyasasındaki hassaslığın bilakis döndüğünü yansıtıyor. Pazartesi günü düşük bir noktaya ulaştığından bu yana, ADA’nın bedeli %20’nin üzerinde arttı. Bu durum süreç fiyatını 0,30 doların biraz üzerine çıkardı. Bu artış, yatırımcı hassaslığında olumlu bir değişime işaret ediyor. Öbür taraftan potansiyel güçlü üst istikametli ivme için taban hazırlıyor.

uzmanlar btc degil bu 4 altcoin icin boga gorunumlu 2 gm3cqJFX

Cardano, bir tokenin kısa vadeli eğilimini kıymetlendirmek için yaygın olarak kullanılan 20 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) üzere kıymetli bir göstergeyi aştı. Bu kilometre taşı başarısı, yatırımcı hassaslığında değerli bir değişim potansiyeline işaret etmekte. Ayrıyeten gelecekteki büyüme ve performansın önünü açmaktadır. Buna nazaran son gelişmeler bir boğa durumuna işaret ediyor.

XRP için ralli beklentisi

Thinking Crypto Podcast’in kurucusu Tony Edward, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in geri çekilme tepesine denk gelen potansiyel bir XRP rallisi için heyecanını lisana getirdi. Tony Edward’ın XRP rallisine yönelik iyimserliğinin nedenleri var. Buna nazaran, Ripple davasında olumlu bir sonuç beklentisinden kaynaklanıyor. Bitcoin 40 bin dolar civarındaki geri çekilme doruğuna yaklaşıyor. Edward XRP ve Ethereum (ETH) üzere altcoinler için kıymetli bir fiyat artışı öngörüyor. Yargıç Analisa Torres’in olumlu bir kararının, XRP’nin kayda bedel bir yükseliş yörüngesine girmesi için katalizör misyonu görebileceğine inanıyor.

https://twitter.com/ThinkingCrypto1/status/1671933851466186757

Tanınmış bir avukatın XRP’nin dava sonrası 10 dolara ulaşabileceği istikametindeki argümanının akabinde Tony Edward yatırım stratejisini değiştirmeyi ve öngörülen yükselişten faydalanmayı planlıyor. Ralli sırasında uygun biçimde kâr elde etmeyi planlıyor. Ayrıyeten Bitcoin’in gelecek yıl halvingden sonra beklenen makro boğa koşusu için altcoin XRP biriktirmeyi düşünüyor. XRP’nin dava sonrası fiyat hareketine ait belirsizlikler devam ediyor. Lakin XRP tutkunları, XRP’nin eşsiz fiyat dinamikleri sergileme potansiyeline sahip olduğunu vurguluyorlar. Ayrıyeten potansiyel olarak Bitcoin’in klâsik dört yıllık döngülerine meydan okuduğunu savunuyorlar.

Altcoin Chainlink performans gösterecek mi?

Altcoin Chainlink (LINK), merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinin giderek daha fazla benimsenmesiyle 2020 ve 2021 yıllarında popülerlik kazandı. Lakin kripto para ünitesi, daldaki kalıcı düşüş eğilimi nedeniyle zorluklarla karşılaştı. Bu da fiyatta düşüşe neden oldu. Yaşanan gerilemeye karşın analist Daan Crypto, Chainlink’in toparlanma ve yeni yılın en yüksek düzeylerine hakikat ilerleme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. LINK’in fiyatı kısa mühlet evvel 9,50 dolarda bir düşüş yaşadı. Bu düzey 2023 boyunca ağır direnç olarak hizmet etti. Lakin analist, 5,50 dolar düzeyinin bir dayanak vazifesi gördüğünü söylüyor. Buna nazaran bu durumun kripto para ünitesi için olumlu bir kestirime işaret ettiğini öne sürüyor.

uzmanlar btc degil bu 4 altcoin icin boga gorunumlu 3 aIFbOjst

Daan Crypto tarafından Twitter’da paylaşılan grafiğe nazaran, LINK boğaları momentumu korursa, token 10 dolara gelecek. Bu maksat, tokenin bir yılı aşkın müddettir hareket ettiği kanalın zirvesiyle tıpkı hizada. Bununla birlikte, LINK’in geçmişte bu direnç düzeyinin üzerine çıkmakta zorlandığını belirtmek gerekiyor. Yeniden de Kriptokoin.com olarak baktığımızda bu düzeye ulaştıktan sonra çoklukla değerli kayıplar yaşadığını belirtmek değerli.


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın