Yaşayacak sayılı günleri kaldığını söyleyen ünlü sunucu: Çocuklarıma bu son Babalar Günü diyemedim!

Merhabalar,

ÜÇ OĞLUNA BİR TÜRLÜ GERÇEĞİ SÖYLEYEMEDİ
Fakat ekranın ünlü yüzlerinden biri, bunun çok daha kötüsünün olabileceğini de hatırlattı açıklamasıyla. Son üç yıldır sıkıntı bir hastalıkla uğraş eden bu ünlü ekran yüzü, üç küçük oğluna “Bu birlikte geçireceğimiz son Babalar Günü” diyerek gerçeği söyleyemediği için büyük bir çelişki yaşadığını anlattı.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 0 bPDLgVhz


HASTALIĞI HAKKINDA AÇIK AÇIK KONUŞUYOR
Magazin gündemini yakından takip edenler, sunuculuğunu üstlendiği A Place In The Sun isimli programla tanınan Jonnie Irwin’den kelam edildiğini anladı bile.

49 yaşındaki Irwin, son üç yıldır ileri derecede akciğer kanseriyle çaba ediyor. Tabiplerinin kendisine fazla vakit vermediği Irwin, buna karşın ailesiyle olabildiğince çok vakit geçiriyor. Bilhassa de küçük oğullarına kendisiyle ilgili hoş anılar bırakmaya çalışıyor.

Hatta bu ortada ailesiyle birlikte yaşadığı konutta oldukça büyük bir tadilat da gerçekleştirdi. Elhasıl Jonnie Irwin, hem hastalığıyla ilgili gelişmeleri hem de o sırada hayatında olup bitenleri bazen toplumsal medya hesabından bazen de konuk olduğu röportajlarda anlatıyor.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 1 sY3qpsXh

ÇOCUKLARININ BAŞINI KARIŞTIRMAK İSTEMİYOR
Jonnie Irwin, Hello mecmuasına verdiği röportajda son günlerde kendisini en çok zorlayan detaya değindi. Irwin, şimdi küçük yaşlarda olan üç çocuğuna, bu pazar birlikte son kere Babalar Günü’nü kutlayacaklarını söyleyemediğini belirtti.

Jonnie Irwin, hekimlerinin kendisine açıkladığına nazaran geride fazla vakti kalmadığını ve bu yüzden karısı Jess ile oğulları, altı yaşındaki Rex ve iki yaşındaki ikizleri Cormac ve Rafa’ son vedaya hazırlandığını anlattı. Lakin şimdi yaşları küçük olan üç oğluna kendisiyle ilgili acı gerçeği bir türlü söyleyemediğini itiraf etti.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 2 aEavE5sg

ÇOCUKLARI İÇİN SON ARZUSU 
Jonnie Irwin, röportajda çocuklarının geleceği için son isteğini da lisana getirdi.

Irwin, üç oğlunun, devlet okulunun güvenliği içinde yaşayan çocuklar olmasını istediğini belirtti. Fakat birebir vakitte üçünün de sokak çocukları olmasını istediğini de kelamlarına ekledi. Irwin üç oğlu hakkında “Onlar memnun çocuklar, gülüyorlar ve etrafta olmaları çok eğlenceli” diye konuştu.

Jonnie Irwin, kendisine; hastalığı ve olabilecekler hakkında çocuklarına bilgi verip vermediğinin çok sorulduğunu anlattı. Akabinde da şunları söyledi: ” Lakin onlara ne anlatacağım? Bu fecî bir haber olurdu ve başlarını karıştırırdı.”

Irwin, bu acıtıcı gerçekle yüzleşmenin bilhassa altı yaşındaki büyük oğlunun başını çok karıştıracağını belirtti. Sonra da şunları söyledi: “Zaten onun için şoke edici olan gerçek yaklaşıyor.”

 Jonnie Irwin, durumu ” Mümküm olduğu kadar uzun müddet başımızı kuma gömelim” diyerek özetledi

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 3 WzBNNhBi

 AİLESİ İÇİN GÖRÜNTÜ ÇEKİYOR
Jonnie Irwin’in karısı ve çocuklarına veda etmek için bir planı var elbette. Onlar için görüntü iletiler hazırlıyor ve söylemek istediklerini o formda anlatıyor. Çabucak çabucak her gün teknolojinin imkanlarını kullanarak bu mevzu üzerinde çalışıyor. Irwin’in bununla ilgili anlattıkları şöyle: ” Hayata veda ettikten sonra da eşim ve çocuklarımla konuşabileceğimi düşünmek şahane.”

Jonnie Irwin, yakalandığı hastalığın kendisinden çok şey aldığını ancak geleceğe hazırlık konusunda da daha evvel sahip olmadığı birçok yetenek kazandırdığını kelamlarına ekledi.

Daha evvel hastalığının beynine yayıldığını anlatan Jonnie Irwin, bu ayın başlarında vakit zaman hafıza meseleleri yaşadığını söyledi. Başlarda hayatını sürdürmek için hastalığını gizlediğini anlatan Irwin, bu acı gerçek duyulduktan sonra çalıştığı TV kanalında işine son verildiğini anlatmıştı.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 4 sKUfpQCf

UZUN MÜDDET HASTALIĞINI GİZLEDİ
Jonnie Irwin, hastalığını bu yılın başına kadar gizlemek istediğini belirtip bunun nedenini de şöyle anlatmıştı: “İnsanların yalnızca hasta olduğum için bara farklı davranmasını istememiştim.” Hastalığı duyulduktan sonra da Irwin, kendisiyle birebir durumda olanlara ömür sigortası ve geride kalan ailelerini muhafaza konusunda yol göstermeyi amaçladığını belirtmişti.

Jonnie Irwin, kansere yakalandığını geçen yılın kasım ayında duyurmuştu. Ünlü sunucu, son iki yılını bu hastalıkla uğraş ederek geçirdiği haberini birinci kere paylaşmıştı. O devirde bu açıklamayı Hello mecmuasına yapan Irwin “Kirli bir sır saklıyorum” diyerek hastalığını, onunla

mücadelesini ve bu sürecin hayata bakışını nasıl değiştirdiğini samimi bir biçimde tabir etti.SADECE ALTI AY ÖMÜR BİÇİLMİŞTİ LAKİN O BUGÜNLERE GELDİ: İngiltere’de TV1 kanalında yayınlanan A Place in the Sun ve BBC’de ekrana gelen Escape to the Country isimli programlarla ünlenen Jonnie Irwin, bundan iki yıl evvel teşhis aldığını ve kendisine altı ay ömür biçildiğini söyledi. Ancak buna karşın, hastalıkla uğraş etti ve bugünlere geldi.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 5

‘KİRLİ BİR SIRRIM VAR’
Irwin, Hello mecmuasına verdiği röportajda “Benim ‘kirli’ bir sırrım var. Bu benim sırtımda bir yük gibi” dedikten sonra kendisiyle ilgili gerçeği açıkladı.

“Geride ne kadar vaktim kaldığını bilmiyorum, ancak olumlu düşünmeye ve o denli kalmaya çalışıyorum. Benim bu mevzudaki yaklaşımım ‘Kanserle gayret ediyorum, kanserden ölmüyorum.’ Yapmak istediklerime ait küçük hatırlatma notları hazırladım. Kendime ‘ileri dönük plan yapma, zira gereğince âlâ olmayabilirsin’ demeyi alışkanlık haline getirdim” diye konuştu Irwin.

‘ÇOCUKLARIM BABALARINI TANIMADAN BÜYÜYECEKLER, BU KALBİMİ KIRIYOR’: Jonnie Irwin, bu “plan yapmak” konusundaki kelamlarını şöyle sürdürdü: ” Lakin plan yapmak istediğimi biliyorum. Ailemle anları yakalamak ve anılar biriktirmek istiyorum. Zira gerçek şu ki: Çocuklarım babalarını tanımadan büyüyecekler. Bu benim kalbimi kırıyor.”

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 6 6QYiYKcP

ÇEKİM İÇİN GİTTİĞİ İTALYA’DA GÖRÜŞÜ BULANIKLAŞINCA…
Jonnie Irwin, akciğer kanserine yakalandığını 2020 yılında, A Place in the Sun isimli programın çekimi için bulunduğu İtalya’da yaşadığı bir olayın akabinde öğrendi. Araba kullanırken görüşü bulanıklaşan Irwin, doktora gitti. Yapılan tetkiklerden sonra akciğer kanserine yakalandığı anlaşıldı. Kemoterapi ve öbür tedaviler gördü. Bu formda ömür müddeti uzatıldı.

yasayacak sayili gunleri kaldigini soyleyen unlu sunucu cocuklarima bu son babalar gunu diyemedim 7 e1K3XBvb

‘BÜTÜN YAPABİLDİĞİM ÖZÜR DİLEMEKTİ’
Jonnie Irwin’in bu güç periyotta en büyük destekçisi 40 yaşındaki eşi Jessica oldu. Çekimlerin yapıldığı İtalya’dan dönüp tedavisine başlayan Irwin’e hekimler yalnızca altı ay yaşayabileceğini söyledi.

İşte hekimlerin kendisine verdiği bu acı haberi karısı Jessica’yla paylaşmak Irwin için çok sıkıntı oldu Hello mecmuasına anlattığına nazaran. Bu bahiste şunları anlattı TV yıldızı: “Eve gidip bunu karıma söylemek zorundaydım. Karım konutta bebeklerimize bakıyordu. Bu, yıkıcı bir durumdu. Bütün yapabildiğim özür dilemekti. Kendimi sorumlu hissettim.”

 

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın