Yıllar içindeki değişimi dikkat çekti… Süreyya Yalçın eridi!

Merhabalar,

Aşırı zayıf imajıyla dikkat çeken Süreyya Yalçın ile arkadaşına kıyıda iki muhafaza eşlik etti. (Umut ÜNVER)

SAĞLIĞIM YERİNDE

Miami ‘de yaşayan Süreyya Yalçın, kısa müddette verdiği 15 kilo ile gündeme gelmişti. Yalçın verdiği bir röportajda “Eşim de detoks yapıyor. Bu süreçte yağlı yiyeceklerden, gazlı içeceklerden, sigara içilen ortamlardan bile uzak duruyoruz” demişti.

yillar icindeki degisimi dikkat cekti sureyya yalcin eridi 0 ctYnmmC3

Yalçın daha evvel çok kilo vermesiyle ilgili sorulara “Gayet sağlıklı ve düzgünüm. Hiçbir sorunum yok” halinde karşılık vermişti.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Çıkarken zorlandı 

Şevval Şahin’in Bodrum tatili devam ediyor.

Önceki gün Yalıkavak’taki bir sitenin iskelesinde görüntülenen Şahin, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Hoş, erkan saatlerde geldiği kıyının iskelesinde kitap okudu.

Sıcaktan bulanan Şahin daha sonra kendisini serin sulara attı. Deniz üzerine sabitlenmiş şişme iskeleye çıkmaya çalışırken zorlanan Ebru Şahin’in bu halleri objektiflere yansıdı. (Umut ÜNVER)

yillar icindeki degisimi dikkat cekti sureyya yalcin eridi 1 5XDHv2vC

Yüzler gülüyor

Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyan teknik yönetici Okan Buruk ve eşi Nihan Buruk evvelki gün Bebek’teydi. İkili eşlik eden oğulları Ali Yiğit sarıya boyattığı saçlarıyla dikkat çekti.

Köpekleriyle birlikte hoş havanın tadını çıkaran ve çok keyifli görünen aile, muhabirlere kolay gelsin diyerek yürüyüşlerine devam etti. (Behlül AYDIN)

yillar icindeki degisimi dikkat cekti sureyya yalcin eridi 2 DlOGp3XI

Birbirimize hiç palavra söylemeyiz

Mura Yıldırım, InStyle mecmuasının bu ayki konuğu oldu. Oyuncu, yakın gelecekte kendisini en çok heyecanlandıran şeyin kızı Miray ile konuşmak olduğunu söyledi.

yillar icindeki degisimi dikkat cekti sureyya yalcin eridi 3 Hl7IgmhZ

Yıldırım, eşi Iman Elbani ile evliliği hakkında ise “Mutlu evliliğimizin sırrı birbirimize hiç palavra söylemememiz” açıklamasını yaptı. Oyuncu ayrıyeten bugüne kadar canlandırdığı karakterlerin hepsinden biraz barındırdığını lisana getirdi.

 

 

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın